Bazénové vysavače

Univerzální bazénový vysavač Marimex Star Vac

Pokud se bazén pravidelně nečistí, ovlivňuje to negativně vzhled i kvalitu vody. Hmyz, písek, naváté listí, spadané větvičky… to a mnoho dalšího může znečistit bazén a zhoršit požitek z koupání. Kdo by se v parném dni nechtěl ponořit do vidy křišťálově čisté? S údržbou a čištěním bazénu vám pomůže bazénový robot.

Cena v době recenze: 790 Kč

Teleskopický bateriový vysavač Star Vac AKU

Pomocník, se kterým hravě odstraníte nečistoty ze dna bazénu? To je vysavač Star Vac AKU. Proč se nečistot zbavovat? Nejen, že znepříjemňují koupání, ale zanášejí bazén a vnikají i do filtrace, kterou poškozují. Lepší je zaměřit se na pravidelnou údržbu, dno vysávat a vodu udržovat křišťálově čistou. Nestačí pouze síťkou vyčistit hladinu. Těžší části padají na dno, zanáší se dokonce i stěny.

Cena v době recenze: 2 199 Kč

Vysavač bazénů ProStarVac Trendy

Bazénový vysavač se stane vaším nepostradatelným pomocníkem v péči o bazén. Během jeho používání a provozu se totiž dovnitř dostanou mechanické nečistoty. Některé zůstanou plavat na hladině, jiné klesnou ke dnu, další se dostanou až do bazénové filtrace. Je tedy jasné, že se jich musíme nějakým způsobem zbavit.

Cena v době recenze: 2 290 Kč

Bazénový vysavač s teleskopickou tyčí

Udržte vodu v bazénu čistou a průzračnou! Sami to zvládnete jen těžko, proto si na to pořiďte pomocníka – ruční čistič. Praktická souprava obsahuje kromě samotného vysavače i hladinová sítka. Přístroj je vhodný pro bazény do maximálního průměru 488 cm. Manipulace s ním je velmi jednoduchá a příjemná, a to i díky velmi lehké aluminiové teleskopické tyči, která dosahuje délky 239 cm. Zakončen je čisticí hlavou a napojený na odpadní sáček.

Cena v době recenze: 289 Kč

Akumulátorový vysavač bazénů Intex Accu

K tomu, abyste bazénovou vodu měli nonstop bez nečistot a křišťálově lákavou, potřebujete speciální vysavač. Bez něj vysokou úroveň koupání nezajistíte, ani kdybyste se stavěli na hlavu. Leda za použití obrovského množství chemie. To se ale ve finále prodraží a určitě nejde o příliš ekologickou ani sympatickou metoda.

Cena v době recenze: 2 199 Kč

Vysavač bazénový pro slanou vodu Intex Auto Pool Cleaner

Komu vadí čas strávený péčí o bazén, měl by zainvestovat do výkonného vysavače. V dnešní době opravdu není nutno sbírat nečistoty ručně nebo vysávat speciálním manuálním vysavačem, i když samozřejmě záleží na každém. Bazénový vysavač Intex je určen pro slanou vodu, takže pokud jste si pořídili bazén, který vám alespoň zlomkem nahradí pobyt u moře, sáhněte klidně po tomto modelu.

Cena v době recenze: 2 690 Kč

Ruční bazénový vysavač MARIMEX CleanVac

I při nejlepší péči napadá do bazénu spousta nečistot. Listí, tráva, písek, větvičky… jak se jich zbavit rychle a efektivně? Pomocí bazénového vysavače. Koho vysávání nebaví, ať se neděsí, s tímto vysavačem je čištění dna bazénu jedna radost. Bazénový vysavač CleanVac je nezávislý na filtračním okruhu, což představuje obrovskou výhodu. Hodí se ke sběru hrubších nečistot ze dna, a to nejen u bazénů, ale i u menších vodních nádrží a vířivek.

Cena v době recenze: 369 Kč

Bazénový vysavač ProStar Vac Smart

Přijít k bazénu a zjistit, že voda není průzračně čistá, je mrzuté. Špína na hladině i u dna dokážou znepříjemnit až znemožnit koupání. Vyhnout se této situaci můžete pořízením kvalitního bazénového vysavače. Brzy totiž zjistíte, že lovit totiž každou nečistotu sítkem a ručně sbírat je nemožné.

Cena v době recenze: 1 690 Kč