Automatické bazénové vysavače

Vysavač bazénový pro slanou vodu Intex Auto Pool Cleaner

Komu vadí čas strávený péčí o bazén, měl by zainvestovat do výkonného vysavače. V dnešní době opravdu není nutno sbírat nečistoty ručně nebo vysávat speciálním manuálním vysavačem, i když samozřejmě záleží na každém. Bazénový vysavač Intex je určen pro slanou vodu, takže pokud jste si pořídili bazén, který vám alespoň zlomkem nahradí pobyt u moře, sáhněte klidně po tomto modelu.

Cena v době recenze: 2 690 Kč

Automatické bazénové vysavače jsou pokročilými pomocníky pro dokonale čisté zahradní bazény. Odstraňují samy mechanické nečistoty na dně a po stěnách. Díky tomu pak voda udržuje stabilnější pH a je celkově čistější. Nepotřebujete následně používat tolik bazénové chemie k udržení její kvality.

Chytrý robot pro očistu bazénu

Plně automatické bazénové vysavače jsou roboti, kteří pracují bez vaší asistence. Dále existují poloatomatické vysavače na hadici a staré dobré ruční bazénové vysavače. Kdo chce komfort, sáhne po těch automatických. Údržba bazénu stojí během roku nemalé úsilí a vy si ji výrazně usnadníte. Pohybují se pod hladinou, jejich senzory hodnotí stav povrchu a volí si potřebný režim očisty.

Bez vysávání to nejde

Čištění dna, stěn a hladinové linky je bez automatického vysavače dřina. Obzvlášť u velkého bazénu. Ani ta nejkvalitnější chemie nedokáže situaci vyřešit, mechanická očista je zkrátka nezbytná. Do bazénu se průběžně dostávají nečistoty z naší pokožky, z okolí bazénu i ze vzduchu.

Inteligentní automatické vysavače

Automatické bazénové vysavače zvládnou práci samy, kvalitně a elegantně. Zmapují si terén pomocí inteligentních řídících jednotek. Chytré algoritmy slouží následně k co nejefektivnějšímu pohybu vysavače a vyčištění celého povrchu. Ideální jsou ta zařízení, která zvládnou vyčistit stěny včetně vodní linky.

Snadná obsluha

Obsluha automatického vysavače je snadná a bez problémů. K většině vysavačů se prodává přepravní vozíček pro transport až na místo. Nezapojujete žádné hadice přes bazénovou filtraci. Vysavače jsou vybavené svými vlastními, dostatečně účinnými filtračními vložkami. Po skončení práce se přístroj sám vypne, z vody jej vytáhnete, až budete mít čas.

Na výběr jsou vysavače pro menší i větší bazény. Profesionální modely o velké kapacitě umí čistit i velké veřejné bazény.